Міні мікрофон для видеоспостереження, 1201.

New product

Мікрофон для відеоспостереження.

More details

103 Items

На складі

0 votes

80,00 грн.

-30%

114,29 грн.

Оплата на сайте
Оплата на сайте

Data sheet

Напряжение питания, Вольт:9 - 12
Рабочий ток, мАмпер:8
Площадь покрытия, м2:100
Частотный диапазон, кГц:0.01 - 5.5
Чувствительность микрофона, mА/ubar:200
Соотношение сигал/шум, дБ:56
Выходное сопротивление, Ом:600
Размеры, мм:8 Х 40
Возможность подключения по витой паре:Так
Применение для наружных работ:Так
Длина микрофона с проводами, см:14
Максимальное выходное напряжение, Вольт:0 - 3
Минимальное сечение подключаемого провода, мм:0.25
Общий провод и он же минус:чорный
Провод "+" питания:червоний
Центральный провод на НЧ вход видео регистратора:білый

More info

Мікрофон для відеоспостереження сьогодні є невід'ємною частиною систем відеоспостереження. Тепер Ви можете записувати і звук. Звуковий моніторинг об'єкту спостереження дуже потрібен для з'ясування деяких спірних ситуацій. Мікрофону для відеоспостереження потрібно віддати належне, так як він допомагає в моніторингу територій для виявлення несанкціонованого шуму. Все частіше встановлюють мікрофони в магазинах і торгових центрах для роз'яснення ситуацій, що виникають з персоналом і покупцями. Іноді неможливо просто по відео довести упереджене ставлення касира до літніх людей.

Якщо Ви не фахівець в системах відеоспостереження, то надати допомогу в установці мікрофону для відеоспостереження Вам допоможуть майстри. Знайдіть оголошення про установку відеоспостереження і попросіть майстра поставити в Вашу систему мікрофон. Майже кожен сучасний відеореєстратор має вхід аудіо. Ми радимо Вам купувати саме наші мікрофони для відеоспостереження, тому що наші товари якісні і завжди перевіряються перед відправкою. Фахівці нашого інтернет-магазину завжди допоможуть Вам у виборі якісного приладу і порадять правильне його застосування.

За співвідношенням ціна-якість наші мікрофони для відеоспостереження мають невисоку ціну і відмінну якість. Кілька років на ринку відеоспостереження допомогли багатьом людям здійснити аудиомониторинга своїх об'єктів за низькими цінами. Ми завжди влаштовуємо акції і знижуємо ціни на нашу продукцію, даючи Вам можливість заощадити гроші.

Це новий тип монітора звуку з високою чутливістю, призначений для моніторингу відеоспостереження, сигналізацій і систем безпеки. Мікрофон для відеоспостереження 12 серії розроблений для застосувань в області моніторингу і записи в межах нормального діапазону. Найширший безпомилковий діапазон до 150 квадратних метрів. Звуковий моніторинг мікрофонами 12 серії відрізняються такими унікальними якостями як:
висока чутливість, низький рівень шуму, низький рівень спотворень, невеликий розмір, широкий діапазон напруги, вбудовано в зворотному контурі захист електроживлення, низька витрата електроенергії, передача на велику відстань, легкий і зручний зв'язок, широкий діапазон моніторингу звуку.


Моніторинг звуку мікрофоном для відеоспостереження підходить для відкритого використання.
Цей тип монітора може бути широко використаний в ситуаціях в банківській та фінансовій сферах, використання в торгових центрах, екзаменаційних залах, конференц-залах, промислових виробництвах.
Крім того, моніторинг звуку може бути пов'язаний з бездротовою передачею і багато іншого.

Зателефонуйте нам і ми відповімо на Ваші питання! Купуйте наші мікрофони для відеоспостереження! Весь товар 100% гарантовано працездатний.

Електричні параметри:

Вхідна напруга -6-14 Вольт
Діапазон роботи - до 150 м2
Вбудований АРУ - є
Модуль підвищеної чутливості - є
Робочий струм - 8 мА
Співвідношення сигнал / шум - 58 Дб
Чутливість - 200
Частотний діапазон -0.05 - 11кГц
Опір: 600 Ом

Спосіб підключення:

1. Червоний дріт: +
2. Чорний дріт: -
3. Білий дріт: вихід аудіо сигналу

Кращий товар 2014 року.

Related Blog Posts

Accessories

Customers who bought this product also bought: